Par mums
Pakalpojumi
Sprieguma tīklu montāža
Vājstrāvas tīklu montāža
Mājas kinoteātris
Multiroom
Multimediji
Konferenču sistēmas
Sadarbība
Kontakti
Audio Video aparatūra, projektori, plazmas paneļi, HI-END tehnika, multiroom, prezentācijas tehnika, Smart House, jaunākie sasniegumi instalāciju jomā!
 
 
   
Ko gan var vēlēties cilvēks ar patiesi izsmalcinātu gaumi attiecībā uz skaņas un attēla kvalitāti? Atbilde nav tālu jāmeklē – patiesi labu kvalitāti var radīt tikai augstas klases aparatūra, kā arī profesionāla tās instalācija un konfigurēšana. Individuāla pieeja telpas dizaina harmonijas un tās funkcionālās nozīmes saglabāšanā, komplektējot un instalējot AV aparatūru, rada ne tikai unikālus inženiertehnoloģiskus risinājumus, bet arī neatkārtojamu atmosfēru.
 
 Mājas kinozāle - dzīves stils.    
 
Labi dzīvot - šobrīd nozīmē izmantot moderno produktu piedāvāto brīvību, neizejot no mājas. Mūsdienu digitālo tehnoloģiju laikmetā nepieciešams tikai mazliet fantāzijas, lai radītu sev apkārt vidi, kas apmierina gan tehniskās, gan emocionālās prasības. Mājas ir vieta, kur cilvēks atpūšas, izklaidējas un domā. Tāpēc arvien lielāku nozīmi mājās ieņem jaunākie inženiertehnoloģiskie risinājumi, atvieglojot mājas iemītnieku dzīvi, paplašinot atpūtas un izklaides iespējas, radot neatkārojamu vidi katrai telpai.
Jau no televīzijas rašanās dienas tiek radītas tehnoloģijas, kas padara video skatīšanos atraktīvāku, palielina klātbūtnes efektu, sniedz patiesu baudu un neaizmirstamas izjūtas. Kā kvalitātes etalons tiek lietots kinoteātris, tāpēc arī šīs sistēmas nosauca par mājas kinoteātri. Šobrīd ikviens var izbaudīt visu kino burvību savā istabā. Kas reiz ir iegādājies HOME CINEMA, tas vairs nevar samierināties ar vienkāršu TV skatīšanos un radio klausīšanos.
Izbaudiet arī Jūs to!
 
Kam jābūt mājas kinoteātra sistēmas sastāvā?

Tā pamatsastāvā ietilpst LCD, CRT, plazmas tehnoloģijas monitors vai video projekcijas iekārta, video signāla avots (DVD u.c.), audio signāla dekoders (procesors vai mājas kinozāles resīvers) un vismaz piecas akustikas sistēmā. Pārdomāti izvēloties konkrētai telpai un mērķim atbilstošo aparatūras kompleksu un sastatni tās novietošanai, jūs radīsiet sev un saviem viesiem patiesu harmonijas oāzi.