Par mums
Pakalpojumi
Sprieguma tīklu montāža
Vājstrāvas tīklu montāža
Mājas kinoteātris
Multiroom
Multimediji
Konferenču sistēmas
Sadarbība
Kontakti
Sadarbības piedāvājums
       
Mūsdienu pasūtītāju arvien vairāk interesē ne tikai savas mājas, ofisa vai ražošanas telpu parastā elektroapgāde, bet gan daudzfunkcionālu elektronisko sistēmu risinājumi. Būvējot ēkas, kā arī veicot renovācijas darbus, piedāvājam Jums sadarbību komunikāciju tīklu izveidošanā (no elektroapgādes sistēmām vai sprieguma tīkla līdz pat informācijas tehnoloģiju ēku infrastruktūras vadības kompleksiem risinājumiem). Pakalpojumu spektrs ietver dažādas sarežģītības instalācijas darbus, aparatūras uzstādīšanu un konfigurēšanu, kompleksos telpu apskaņošanas risinājumus, mājas k/t, signalizācijas, drošības, video novērošanas, ēku vadības un audio apziņošanas sistēmas. Apkalpojam objektu jebkurā celtniecības darbu stadijā, piemeklējot optimālāko risinājumu. Mums ir pieejams liels materiālu spektrs. Strādājam ciešā sadarbībā ar dizaineriem, celtniekiem, arhitektiem un IT speciālistiem programmatūras nodrošinājuma jomā. Sadarbību veidojam uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem tā, lai paveiktais darbs sniegtu gandarījumu gan pasūtītājam, gan izpildītājam. Garantējam augstu darba kvalitāti visos etapos, sākot ar skiču projektu līdz nodošanai ekspluatācijā:
-          dzīvokļos un privātmājās;
-      viesu namos un hoteļos;
-      bāros un restorānos;
-      salonos un tirdzniecības zālēs;
-      izklaides un izstāžu centros;
-      konferenču un prezentācijas telpās;
-      sporta halles un kompleksos;
-      dažādos objektos, kur nepieciešama apskaņošana, 
       videonovērošama u.c. vājstrāvas aparatūras uzstādīšana.
   
Instalācijas darbus var iedalīt šādos etapos
1.  Priekšdarbi. Pēc pasūtītāja iesniegtajiem telpu plānojumiem un izteiktām vēlmēm par aprīkojumu tiek sagatavots priekšlikums – tāme tīkla instalācijām uz orientētu iekārtu klāstu
2.  Projektēšana un kabeļu tīkla izstrāde un montāža (pirms iekšējo apdares darbu uzsākšanas).
3.  Aprīkojuma piegāde un instalācija (pēc iekšējo apdares darbu pabeigšanas). Ietver arī speciālo aparatūras mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtītāja vēlmēm.
4.  Aparatūras programmēšana, sistēmas konfigurēšana un visu aparatūras režīmu uzstādīšana.
5.  Serviss – jebkuru programmēto uzstādījumu korekcija saskaņā ar pasūtītāja vēlmēm un tehniskām iespējām.