Par mums
Pakalpojumi
Internet tīkli
Datoru un telefonu tīkli
TV un SAT antenas
Datortehnikas apkope
Sadarbība
Kontakti

 TV un antenu tīkli

Lai AV signāls būtu kvalitatīvs un ar garantiju, nepieciešams veidot vienotu TV tīklu un/vai SAT tīklu. Klientam ir būtiski zināt, ko viņš vēlas skatīties. Tas ļaus korekti nokonfigurēt esošo vai jauno aparatūru atbilstoši klienta vajadzībām. Var uzstādīt uz jumta atsevišķas ētera antenas, ar kuru palīdzību katrā atsevišķā telpā vai dzīvoklī būs iespēja skatīties LNT, TV3, LTV1, LTV7 un dažviet arī TV5 un reģionālo staciju. Šādu risinājumu lietderīgi izvēlēties, ja klients vēlas veikt tikai vienreizēju finanšu ieguldījumu un skatīties kanālus, nemaksājot par tiem abonentmaksu. Bet iespējas papildināt esošo kanālu skaitu ar jauniem kanāliem un programmām nebūs.
Ja klients vēlas plašākas iespējas, tad var papildināt jau uzstādītās antenas ar satelīta pavadoņu TV (SAT TV) antenām. Sistēma būs jāpaildina ar tūneri vai vairākiem tūneriem, kas atļaus dažādās telpās skatīties dažādus kanālus. Šajā gadījumā būs jāmaksā noteikta abonentmaksa atkarībā no izvēlētā programmu klāsta.
Ja ir iespēja pieslēgties pie pastāvošā kabeļtelevīzijas tīkla un apmierina konkrētā operatora piedāvātais programmu klāsts, tad tīkla izveides risinājums būtu jāsaskaņo ar izvēlēto kabeļtelevīzijas operatoru.
Pastāv arī iespēja veidot pašiem savu neatkarīgu TV un SAT tīklu, izmantojot visas pieejamās sistēmas.