Par mums
Pakalpojumi
Internet tīkli
Datoru un telefonu tīkli
TV un SAT antenas
Datortehnikas apkope
Sadarbība
Kontakti

  Datoru un telefonu tīkli

 

Vadu mudžekļi zem kājām un neskaitāmi pagarinātāji, mūžīgais jautājums: „Kur lai atrod vietu vēl vienas vienības pieslēgumam?”.  Laiks atvadīties no neērtībām!
Mēs esam gatavi pieslēgties jebkurā ofisa telpu projektēšanas stadijā un izstrādāt datoru un telefonu tīklu tieši Jūsu ofisa vajadzībām.
Mūsdienīgas, funkcionālas un modernas ofisa telpas vai biroji nav iedomājami bez datoru un telefonu tīkliem. Laikā, kad biroju tehnikas klāsts arvien paplašinās un mainās ir būtiski jau iepriekš padomāt par funkcionālu un racionālu vājstrāvas tīklu. Instalējot datortīklus un telefonu tīklus, mēs izmantojam tā saukto „universālo” instalāciju, kurā izmantojam 5. kategorijas kabeļus. Šāda tehnoloģija paredz katrai ofisa darba vietai divas tīkla rozetes, kuras pēc vajadzības var tikt transformētas par 1 datora un 1 telefona pieslēgumu, 2 datoru pieslēgumu, 2 telefona līniju pieslēgumu. Pēc izvēles var veidot arī telefoncentrāli, kas būtiski ietaupa līdzekļus telefonsarunām tīkla ietvaros.

Izstrādājot datoru un telefonu tīklu sistēmu konkrētā objektā ir nepieciešami noteikti priekšdarbi. Tai skaitā, lietderīgi būtu vienoties par instalācijām izmantojamo rozešu, kārbu utt. dizainu. Kā arī paredzēt papildus kabeļu plauktus, kas dos iespēju nākotnē bez lielām investīcijām paplašināt esošo kabeļu tīklu.